duvara tv montajı

LCD TV DUVARA MONTAJ

LCD televizyonunuzu duvara mı monte etmek istiyorsunuz. Hassas su terazi kullanıp yüksekliğini ayarlayıp göz zevkinize göre televizyon montajınızı yapıyoruz. Televizyonun İnc yada cm olarak ölçülerini bize söyleminiz yeterli konusnuda uzman ustalarımız tv nize uygun aparatı getirip duvara montajını yapmaktadır Hizmetlerimiz ; Duvara televizyon montaj , lcd tv montaj, 106 cm tv duvara montaj, 82 cm lcd tv duvara montaj, televizyon duvara askı aparatı, lcd tv duvara kurulum, 42 inc lcd tv duvara montaj, televizyon duvara askı aparatları.

merkezi uydu sistemi

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ VE KURULUMU

Merkezi uydu kurulumu nasıl kurulur fiyatları nelerdir kısaca değinelim. Günümüzde çanak anten kullanan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunu da bireysel olarak düşünürsek çanak sayısı oldukça fazladır. Bu takılan çanakların çoğu çatıdan ziyade balkonlara takılmaktadır. Her bir balkonda çanak olduğunu düşünürsek gerçekten görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Merkezi uydu sistem kurulumu basit bir sistemdir. İhtiyaca göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulabilir.

uydu servisi ankara

UYDU SİSTEMLERİ ANKARA

Ankara her bölgesinde hizmet veren firmamız 10 yılı aşkın hertürlü çanak montaj, uydu kurulum, anten kurulum, servis ve tamir, dreambox, d- smart, dijitürk servis, kurulum ve tamiri alanında faaliyet göstermektedir. Güler yüz ve iyi niyet prensibine sahip olarak kapınıza kadar gelip her türlü çanak ve uydu sisteminizi en ince ayarlarına kadar yapıp size en iyi görüntü kalitesini vermeyi garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim içinen önemli unsurdur.HER TÜRLÜ UYDU ANTEN KURULUMUNUZ YAPILIR. Her semte servisimiz vardır.

diafon satan firma ankara

DİAFON SİSTEMLERİ

Eski diofon sistemlerinin yerine en son teknolojiyle yerine alan görüntülü diofon sistemleri ile rahatlığı ve güvenliği yaşayın. Görüntü netliği ile size gelen kişiyi rahatca görebilirsiniz. Apartman dış kapınızda şifreleme sistemi kullanarak hiç anahtar kullanmadan kapınızı açıp evinize rahatca girebilirsiniz. Artık anahtar kullanımına son. Her türlü yere montajı yapılabilen bu diofon sistemiyle bizden hizmet alabilirsiniz.

güvenlik kamera firması

GÜVENLİK KAMERASI

Güvenlik kameraları adındanda anlaşılacağı gibi sizlere daha güvenli ortam sağlamak için çok büyük faydalar sağlayan bir sistemdir. İster işyerinize isterse oturduğunuz yere kurulum yaptırabilirsiniz. Güvenlik kameraları hırsızlığa karşın caydırıcı olduğu kadar ortalama 30 gün 7/24 saaat kayıt yapabilme sayesinde eskiye dönük kayıt izleme imkanı sağlar. Eğer bulunduğunuz yerde merkezi uydu sistemi varsa güvenlik kameraları sayesinde bahçenizi otoparkınızı yani güvenlik kamerasının gösterdiği her yeri rahataca evinizdeki tv 'den izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü (HD) ve diğer modellerimizle satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

ip uydu alıcı

İP TV

Artık günümüzde internet ağının geniş olması ve evlerde yaygın olması. İp uydu alıcılarınında piyasaya girmesine neden oldu. Çok çeşitli marka ve modellerle sunulan ip uydu alıcıları 10.000 kanalı internetten izleme imkanı sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz internet paketlerinin kotasız olması sizin daha iyi olacaktır. Çanak antene ihtiyaç duymadan yerli yabancı bir çok kanalı internetten izleme keyfini yaşamak için bizden ip decoder temin edebilirsiniz.